ROKYCANSKO - Dvaadvacetiletý řidič z Prahy jel v sobotu v půl páté odpoledne s vozidlem Peugeot ve směru od obce Díly na Volduchy.
ROKYCANSKO - Dvaadvacetiletý řidič z Prahy jel v sobotu v půl páté odpoledne s vozidlem Peugeot ve směru od obce Díly na Volduchy. Při projíždění mírné pravotočivé zatáčky na začátku klesání spatřil protijedoucí osobní automobil Škoda 120. Nepřizpůsobil však rychlost povaze a stavu vozovky, která byla zledovatělá a neposypaná, začal brzdit a vjel do protisměru, kde došlo k čelnímu střetu vozidel. Při nehodě se lehce zranil řidič Peugeotu, bez nutnosti hospitalizace. Ve vozidle Škoda utrpěla 58-letá řidička z Rokycanska zlomeniny stehenních kostí na pravé i levé noze a byla hospitalizována v nemocnici v Rokycanech. Stejné zranění utrpěl na jedné noze i její 65-letý spolujezdec, který byl rovněž hospitalizován. Alkohol byl u řidičů dechovou zkouškou vyloučen. Způsobená škoda na vozidlech činí 50 000 Kč.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Městský obvod Plzeň 2 – Slovany se nachází se na jihovýchodě města a zahrnuje čtvrti jako Slovany, Lobzy, Božkov, Bručná nebo část Koterova. Patří mezi hustě obydlené části města s rozvinutou občanskou vybaveností, školami, sportovišti i zelení. Obvod je oblíbený pro klidné bydlení v blízkosti centra a dobrou dopravní dostupnost.