Nový dopravní systém v Karlovarském kraji

Krajský úřad Karlovarského kraje chce od příštího roku zavést nový přepravní systém.Ten umožní, aby se jedna jízdenka mohla využít na vlak i autobus.

obrázek: Nový dopravní systém v Karlovarském kraji
Krajský úřad Karlovarského kraje chce od příštího roku zavést nový přepravní systém. Ten umožní, aby se jedna jízdenka mohla využít na vlak i autobus. Do nového systému by se měly zapojit všechny dopravní společnosti, ať již autobusové nebo železniční. Radní Karlovarského kraje už schválili předběžný časový harmonogram a nechají vypracovat takzvanou studii proveditelnosti. Oslovili tři renomované firmy, které se zabývají touto problematikou, a vyberou nejvýhodnější nabídku. Cena studie nesmí přesáhnout čtvrt milionu a měla by být k dispozici do konce roku.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články