Nový úřad v Blovicích

Občané Blovicka budou mít k úředníkům opět o něco blíž.
V úterý 27. května tady totiž otevřeli novou budovu městského úřadu, která začne po vybavení příslušným zařízením mimo jiné zajišťovat agendu spojenou s řidičskými průkazy či převody vozidel.

obrázek: Nový úřad v Blovicích
Občané Blovicka budou mít k úředníkům opět o něco blíž.
V úterý 27. května tady totiž otevřeli novou budovu městského úřadu, která začne po vybavení příslušným zařízením mimo jiné zajišťovat agendu spojenou s řidičskými průkazy či převody vozidel. Pro občany to bude úleva. Zatím museli kvůli zmíněným záležitostem dojíždět zhruba dvacet kilometrů do Plzně. Uvedené přepážky se prvně otevřou v lednu. Nová budova má i sesterský objekt, který funguje už od počátku letošního roku. V něm je umístěný například živnostenský úřad, sociální a školský odbor, matrika a vyřizují se zde i občanské průkazy. Obě stavby přišly na osmnáct miliónů a přispěly i k lepšímu vzhledu města.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články