Od pondělí mají ve Stříbře záchranku

Přestože pondělní zahájení provozu stříbrské záchranky provázejí těžkosti, 14. ledna nakonec odstartuje její provoz.

obrázek: Od pondělí mají ve Stříbře záchranku
Přestože pondělní zahájení provozu stříbrské záchranky provázejí těžkosti, 14. ledna nakonec odstartuje její provoz. Přestože zatím záchranáři nebudou pracovat v nepřetržitém provozu, do budoucna se s těmito službami počítá. Vše už jen záleží na výběru a zaměstnání příslušného lékaře.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články