Odveta po seriálu zakončí cyklistickou sezonu na Rapidu

GIANT LIGA PLZEŇ 2021 – dvanáctý závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021 se rozloučí s letošní cyklistickou sezonou ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ.

weby uniweb

Odveta už není bodovaná do celkového hodnocení a jezdci si ji užijí jako jednorázový závod s finančním ohodnocením.

Poslední kriterijní závod v Plzni tak udělá tečku za letošní GIANT LIGOU PLZEŇ 2021.

Na startu budou opět týmy Sparty, Hello CTW, nebo Dukly Praha. O vítězi Grand Prix Duratec se rozhodne po 60km na cyklistickém okruhu, který se svojí šířkou, délkou a přehledností řadí k unikátním okruhům nejen v České republice.

Pro kategorii starší žáci, kadetky, kadeti a juniorky je připraven závod Velká cena RKCA (Roman Kreuziger Cycling Academy) kde první kategorie jede závod na 15 kol od 15:45 hod. A druhá mládežnická kategorie jede závod na 30 kol od 16:20 hod. Každé třetí kolo bodovací a v průjezdu jeden bod.

V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii Elite, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.

V úterý 21. září od 17:30 hod tak ukončí seriál cyklistických kritérií odveta 12. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2021, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži elite a masters.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Dan Brown a W Simphony

Hlavní zprávy

 

Loop jazz SIDE B
uniweb weby