Onkoláčci si hráli v Porsche

Plzeň - Posedmé v řadě zamířili malí onkoláčci na svůj speciální Den s Porsche. Ten se koná pravidelně na přelomu května a června ve všech pobočkách sítě Porsche Inter Auto. V uplynulém týdnu si ho užili malí pacienti v Plzni.

mobilní pohotovost prosinec 2020

Vlastně nevím, pro koho je Den s Porsche větší odměna, jestli pro děti nebo pro nás, protože s těmi malými vždy přichází jen těžko popsatelná pozitivní a energická atmosféra, kterou prostě musíte zažít. K nám totiž přichází děti, které ten svůj nejtěžší boj vyhrály a my vlastně můžeme obdivovat, čím si musely ve svém věku projít. V tu chvíli jednoduše zapomenete na všechny pracovní starosti. Velké uznání si pak zaslouží i jejich rodiče, protože nikdo z nás by nechtěl být nikdy v jejich kůži, takže si tu všichni společně užijeme odpoledne, při kterém se na žádné útrapy rozhodně nemyslí,“ popsal Den s Porsche Patrik Pátek, marketér Porsche Plzeň.

Pro děti jsou tradičně připraveny soutěže, tvořivé dílničky, program zpestří zdravotní klauni, maminky nalíčí vizážistka a především si všichni mohou užít atraktivní jízdy v luxusních vozech. „Samozřejmě možnost svézt se v Porsche je největším lákadlem, ale děti se svými rodiči mohly zažít i pohodlí v plně elektrickém Audi e-tron, nebo vyzkoušet sílu golfa GTI či poznat novinku Škoda Scala. Už teď navíc domlouváme, jak den ještě zpestřit pro příští rok,“ podotkl Pátek.

Populární Den s Porsche se snaží vykouzlit úsměv na tvářích dětí s onkologickým onemocněním společnost od roku 2012. Společnost Porsche Inter Auto CZ dlouhodobě podporuje onkologicky nemocné pacienty v České republice. Od roku 2010 úspěšně spolupracuje s neziskovou organizací „Můj nový život“ a od roku 2015 se za podpory Porsche Inter Auto CZ pravidelně koná osvětový „Den dětské onkologie“. Od roku 2014 probíhají také dětské besedy, na nichž se probírají témata týkající se prevence a osvěty v oblasti dětské onkologie. Porsche Inter Auto CZ kromě „Dne s Porsche“ v rámci neziskové organizace „Můj nový život“ pravidelně organizuje také rozmanité sportovní akce, zážitkové programy a různé aktivity v nemocnicích. Stejně jako v případě akcí „Den s Porsche“ je jejich cílem vnášet radost do života malých pacientů v průběhu náročné protinádorové léčby.

Fotogalerie
weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
kamiq restart 2020 prosinec

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb