Opilci chtěli ujet policii

LOKET - V Lokti nad Ohří, poblíž autobusového nádraží stavěla policejní hlídka osobní automobil BMW. Řidič vozidla ovšem místo zastavení najížděl na policistu, kterému se naštěstí podařilo uskočit mimo vozovku.

obrázek: Opilci chtěli ujet policii
LOKET - V Lokti nad Ohří, poblíž autobusového nádraží stavěla policejní hlídka osobní automobil BMW. Řidič vozidla ovšem místo zastavení najížděl na policistu, kterému se naštěstí podařilo uskočit mimo vozovku.Policisté ujíždějící vozidlo pronásledovali a na lesní cestě k rekreačnímu středisku Supí potok dvoučlennou osádku vozidla BMW zadrželi. Oba muži jevili známky značné opilosti. Devatenáctiletý řidič z Lokte byl umístěn v protialkoholní záchytné stanici. Oba muži se podrobili dechové zkoušce a odběru krve. Vyšetřování případu ještě pokračuje.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články