Včera 10.4. krátce před třiadvacátou hodinou kontrolovali policisté na Mikulášském náměstí řidiče vozidla značky Škoda 120.
Včera 10.4. krátce před třiadvacátou hodinou kontrolovali policisté na Mikulášském náměstí řidiče vozidla značky Škoda 120. Zjistili, že šestatřicetiletý muž, ač sedí za volantem, přesto je notně posilněn alkoholem. Proto ho strážci zákona eskortovali na plzeňskou záchytku.
Ale nebyl sám, kdo včerejší noc přečkal na záchytce. I devětačtyřicetiletý Plzeňák zde musel vystřízlivět. Včera kolem dvaadvacáté hodiny nezvládl usměrnit své chování a kopáním do dveří domu v Nýřanské ulici rušil noční klid.