Opilci zaměstnali policisty

Včera 10.4. krátce před třiadvacátou hodinou kontrolovali policisté na Mikulášském náměstí řidiče vozidla značky Škoda 120.

obrázek: Opilci zaměstnali policisty
Včera 10.4. krátce před třiadvacátou hodinou kontrolovali policisté na Mikulášském náměstí řidiče vozidla značky Škoda 120. Zjistili, že šestatřicetiletý muž, ač sedí za volantem, přesto je notně posilněn alkoholem. Proto ho strážci zákona eskortovali na plzeňskou záchytku.
Ale nebyl sám, kdo včerejší noc přečkal na záchytce. I devětačtyřicetiletý Plzeňák zde musel vystřízlivět. Včera kolem dvaadvacáté hodiny nezvládl usměrnit své chování a kopáním do dveří domu v Nýřanské ulici rušil noční klid.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články