Včera kolem půl sedmé večer projížděla hlídka policistů z pohotovostního pořádkového odboru Bezručovou ulicí. Náhle se před autem objevil podnapilý muž. Nejprve nečekaně vkročil do vozovky a pak se na silnici dokonce posadil. Policista musel řízení strhnout, aby chodce nesrazil.