Včera 23.5. usedl za volant vozu značky Subaru dvaadvacetiletý muž z Plzně. Když krátce před půl šestou hodinou ranní projížděl Koterovskou ulicí...
Včera 23.5. usedl za volant vozu značky Subaru dvaadvacetiletý muž z Plzně. Když krátce před půl šestou hodinou ranní projížděl Koterovskou ulicí, chtěl se s automobilem otočit, ale jak to vypadá, nepřizpůsobil rychlost jízdy vozidla svým schopnostem, vlastnostem vozidla a povaze vozovky a se subaru vjel mimo vozovku.
Skončil na vyvýšeném travnatém pásu, kde se střetl se stromem a se sloupem veřejného osvětlení. Když dopravní strážci zákona řidiče vyzvali k dechové zkoušce, přístroj v jeho dechu ukázal 0,98 promile alkoholu. Proto policisté mladého řidiče převezli k lékaři, kde se dobrovolně podrobil lékařskému vyšetření. Pak šoféra čekala protialkoholní záchytná stanice. Při nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn, hmotná škoda byla vyčíslena na 41 tisíc korun.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.