Opilou ženu museli vynést z restaurace

Na protialkoholní záchytné stanici včera skončila třiatřicetiletá žena ze severního Plzeňska. Ta poněkud přehnala konzumaci alkoholu v jednom plzeňském podniku v Prešovské ulici. Personál restaurace ji dokonce musel vyvést ven. Ani na čerstvém vzduchu však opilá žena nebyla schopna vlastní chůze, pa...

obrázek: Opilou ženu museli vynést z restaurace
Na protialkoholní záchytné stanici včera skončila třiatřicetiletá žena ze severního Plzeňska. Ta poněkud přehnala konzumaci alkoholu v jednom plzeňském podniku v Prešovské ulici. Personál restaurace ji dokonce musel vyvést ven. Ani na čerstvém vzduchu však opilá žena nebyla schopna vlastní chůze, padala do vozovky a dokonce i do tramvajových kolejí. Když okolo půl desáté večer na místo dorazila policejní hlídka, nezbylo nic jiného, než ji převést na záchytku k vystřízlivění.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články