Pozornosti strážníků neušel včera krátce před půl pátou odpoledne řidič červené Toyty Corola. Při průjezdu Samaritskou ulicí kličkoval a přejížděl do protisměru .Hlídka MP se rozhodla motoristu zastavit k čemuž nedošlo. Padesátiletý muž z Plzně sám zastavil v pravém jízdním pruhu v ulici E. Beneše a nebyl schopen pokračovat dál v jízdě.