Policisté z obvodního oddělení Plzeň - Doubravka včera kolem půl třetí odpoledne zasahovali v jídelně hypermarketu na Rokycanské třídě.
Policisté z obvodního oddělení Plzeň - Doubravka včera kolem půl třetí odpoledne zasahovali v jídelně hypermarketu na Rokycanské třídě. Opilý 50letý zaměstnanec podle všeho na prodejní ploše ukradl několik láhví různých alkoholických nápojů, vypil je a pak v jídelně hypermarketu způsobil drobnou výtržnost. Policisté opilého padesátníka, který má své trvalé bydliště nahlášené v sousední zemi, eskortovali na plzeňskou protialkoholní záchytnou stanici. Pravděpodobně se bude zodpovídat z přestupků proti majetku a proti veřejnému pořádku.