200 tisíc klientů už letos získal třetí mobilní operátor Oskar. Po roce a čtvrt provozu tak firma překročila půl miliónu zákazníků.
Více než 500 tisíc klientů si během 15měsíčního provozu získala společnost Český Mobil, která provozuje síť mobilních telefonů Oskar. Letos přibylo dalších 197 tisíc zákazníků. Celkově asi 61 procent klientů využívá předplacené karty a zbytek tarifní služby. Síť Oskar, kterou ovládá z 93 procent kanadská firma TIW, pokrývá nyní 98 procent populace ČR. Eurotel nyní hlásí přes 2,5 miliónu klientů a síť Paegas (firma RadioMobil) má přes dva milióny zákazníků.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Přijďte si k nám vybrat ty nejlepší brýle, které jsou aktuálně na trhu. Potřebujete sluneční nebo dioptrické brýle? Zajděte k nám v Plzni nebo v Blovicích a určitě si u vyberete!