Parkování na trávnících bude postihovat nová vyhláška
Parkování na plzeňských trávnících nebo ničení květinových záhonů bude od počátku března postihovat nová vyhláška o ochraně městské zeleně.
Parkování na plzeňských trávnících nebo ničení květinových záhonů bude od počátku března postihovat nová vyhláška o ochraně městské zeleně. Na svém posledním jednání ji schválili zastupitelé. Její porušování bude možné postihovat podle přestupkového zákona. Auto na trávníku tak může nesprávně parkujícího řidiče v krajním případě připravit až o třicet tisíc korun. Vyhláška se podle Krejsové týká pouze zelených pozemků ve vlastnictví města. Přijetí vyhlášky uvítaly obvodní radnice, které její vznik iniciovaly.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Poskytujeme pečovatelskou službu lidem, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu, tělesného, smyslového postižení a rodinám s dětmi, které se ocitly v obtížné životní situaci.