Parkování na trávnících bude postihovat nová vyhláška

Parkování na plzeňských trávnících nebo ničení květinových záhonů bude od počátku března postihovat nová vyhláška o ochraně městské zeleně.

obrázek: Parkování na trávnících bude postihovat nová vyhláška
Parkování na plzeňských trávnících nebo ničení květinových záhonů bude od počátku března postihovat nová vyhláška o ochraně městské zeleně. Na svém posledním jednání ji schválili zastupitelé. Její porušování bude možné postihovat podle přestupkového zákona. Auto na trávníku tak může nesprávně parkujícího řidiče v krajním případě připravit až o třicet tisíc korun. Vyhláška se podle Krejsové týká pouze zelených pozemků ve vlastnictví města. Přijetí vyhlášky uvítaly obvodní radnice, které její vznik iniciovaly.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články