Čeští občané nejsou tolik nespokojeni se svými současnými materiálními podmínkami jako například občané Rumunska, Bulharska, ale také Polska a Maďarska.
Celkem 22 procent Čechů považuje své současné materiální podmínky za špatné. Jedná se o výsledky obsáhlého průzkumu veřejného veřejného mínění vypracovaného institucí IVVM. Ze všech postkomunistických zemí je na tom ČR ale nejlépe. V Polsku a Maďarsku, kde je životní úroveň srovnatelná s naší republikou, se ve stejném průzkumu vyjádřilo negativně o 12 procent lidí více. V Bulharsku a Rumunsku je nespokojeno dokonce 60 procent dotazovaných lidí.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Pořádáme výstavy či kulturní pořady. Provozujeme expozice českého výtvarného umění od středověku až po současnost. Sbírky také rozšiřujeme o regionální autory a dále o novou oblast architektury. Také organizujeme různé kulturní a společenské akce.