Plzeňský útočník zámořské NHL, hrající za New Jersey Devils, přijede domů z USA až za dva týdny ve středu. Sýkora nadále zůstává v týmu letošních finalistů Stanley Cupu.
Až za 14 dnů ve středu dorazí do Plzně hokejový útočník New Jersey Devils - Plzeňan Petr Sýkora, který byl členem poraženého týmu ve finále Stanley Cupu. Podobně jako Milan Hejduk (člen vítězného klubu Colorado Avalanche), který je nyní na Havaji, si užívá letní dovolené. 23letý Sýkora, který v rozhodujícím utkání vstřelil jediný gól Ďáblů na 1:3, byl v rámci nadstavbové části play-off čtvrtým nejproduktivnějším hráčem play-off. Dal 10 branek a na 12 přihrál. Smlouvu na příští rok má v Jersey jistou.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Přijďte si k nám vybrat ty nejlepší brýle, které jsou aktuálně na trhu. Potřebujete sluneční nebo dioptrické brýle? Zajděte k nám v Plzni nebo v Blovicích a určitě si u vyberete!