Pivovarský svatební veletrh

Svět piva Pilsner Urquell a agentura Lady S připravily pro všechny, kteří plánují svatbu v roce 2004, jedinečnou příležitost.

SEO UNIWEB

Svět piva Pilsner Urquell a agentura Lady S připravily pro všechny, kteří plánují svatbu v roce 2004, jedinečnou příležitost.
Se sloganem „Přijďte si svatbu vybrat a možná i vyhrát!“ se v sobotu 20.března uskuteční od 14 do 20 hodin v Reprezentačních prostorách Plzeňského Prazdroje,a.s. akce s názvem „Pivovarský svatební veletrh“.
Jedná se první podobnou akci pořádanou v areálu pivovaru. Program je postaven na prezentaci svatebních služeb, nejnovějších trendech v přípravách svatby a možnosti konzultovat přípravu svatby na jednom místě v jeden čas. Veletrh je organizován ve spolupráci s partnery, kde od každé služby se účastní veletrhu jeden zástupce svatební služby. Na veletrhu bude přítomno 13 firem poskytujících služby spojené se svatebním aktem. Přímo na místě budou moci svatebčané a jejich blízcí získat odpovědi na všechny své otázky týkající se svatby. A nejen to, návštěvníci si budou moci na veletrhu svatební služby rovnou zamluvit a celou svatbu zorganizovat. Návštěvníci budou moci konzultovat služby spojené s výběrem svatebních šatů, přípravou svatební tabule, svatebního cukroví, květin, výběru svatebních prstýnků, výroby svatebních oznámení či tvorby svatebních účesů. Zpestřením veletrhu bude přehlídka svatebních šatů a účesů. Vrcholem dne bude soutěž o zajištění „svatby zdarma“, což představuje předem stanovené plnění svatebních služeb všech zúčastněných firem svatebnímu páru, který v soutěži uspěje. Soutěž proběhne od 16.00 a zúčastnit se jí mohou pouze páry, které plánují svoji svatbu ještě během roku 2004. Páry budou vybráni na základě přihlašovacího lístku, který vyplní při příchodu. Podmínkou výhry je uskutečnění svatby do konce roku 2004 a pouze partneři, kteří se do soutěže přihlásili společně.
Kromě hlavního programu je pro návštěvníky též připravena přehlídka svatebních šatů a účesů. Pro občerstvení a odpočinek bude k dispozici i pivovarský šenk „Formanka“.


weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 16.03.2004 08:410 +
 
auto cb covid 19

Hlavní zprávy

 

auto cb restart 2
seo uniweb