Plzeň hostí do neděle světový šampionát v silovém trojboji

Na Krajském úřadu Plzeňského kraje přivítali náměstci hejtmana Jiří Struček a Ivo Grüner zástupce sportovních klubů, které se účastní Mistrovství světa mužů a žen v silovém trojboji v Plzni. Jedná se již o 41. mistrovství světa mužů a 32. mistrovství světa žen v silovém trojboji. „Jsem rád, že...

obrázek: Plzeň hostí do neděle světový šampionát v silovém trojboji
Na Krajském úřadu Plzeňského kraje přivítali náměstci hejtmana Jiří Struček a Ivo Grüner zástupce sportovních klubů, které se účastní Mistrovství světa mužů a žen v silovém trojboji v Plzni. Jedná se již o 41. mistrovství světa mužů a 32. mistrovství světa žen v silovém trojboji.
„Jsem rád, že jsem Mistrovství světa mohl zahajovat při slavnostním galavečeru v plzeňském Parkhotelu. Účast 42 zemí svědčí o velké popularitě silového trojboje. Díky šampionátu zavítalo do Plzeňského kraje mnoho zahraničních návštěvníků, kteří jsou zde poprvé. Přeji všem sportovcům, aby se jim v soutěži dařilo a aby si z mistrovství přivezli ty nejlepší zážitky,“ řekl zástupcům sportovců a rozhodčím náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblasti školství, mládeže a sportu Jiří Struček.

Záštitu nad MS převzal hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec.

Mistrovství světa mužů a žen v silovém trojboji se koná od 8. do 13. listopadu 2011 v Parkhotelu Plzeň-Bory.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články