Na Krajském úřadu Plzeňského kraje přivítali náměstci hejtmana Jiří Struček a Ivo Grüner zástupce sportovních klubů, které se účastní Mistrovství světa mužů a žen v silovém trojboji v Plzni. Jedná se již o 41. mistrovství světa mužů a 32. mistrovství světa žen v silovém trojboji. „Jsem rád, že...