Na prestižním veletrhu v oblasti cestovního ruchu RDA v německém Kolíně nad Rýnem se minulý týden prezentovalo Informační centrum města Plzně.
Na prestižním veletrhu v oblasti cestovního ruchu RDA v německém Kolíně nad Rýnem se minulý týden prezentovalo Informační centrum města Plzně. Plzeňský region se představil mezi 1300 vystavovatelů z 35 zemí. Největší zájem byl o brožury s popisem památek, informace o ubytování a o pivo, které plzeňský stánek nabízel. "Kromě tradiční prezentace Plzně jako světové metropole piva se snažíme najít i nové důvody, proč by lidé z Německa měli zavítat do našeho města a kraje. Máme jedinečné historické památky a krásnou přírodu, ale na Plzeňsku se odehrává i celá řada velmi kvalitních akcí. Informace o zajímavých kulturních i sportovních akcích považujeme za nezbytnou součást nabídky pro zahraniční návštěvníky," řekl Ivan Jáchim z plzeňského Dominik centra, které plzeňské infocentrum provozuje.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Od roku 2001 působíme na realitním trhu především v Plzni a celém Plzeňském kraji. Díky našim zkušenostem a kontaktům jsme schopni prodat či pronajmout Vaši nemovitost po celé ČR.