Plzeňskému klubu by měl do play-off a v případných vyřazovacích bojích pomoci zkušený, brzy čtyřiatřicetiletý obránce Jason Marshall.
Plzeňskému klubu by měl do play-off a v případných vyřazovacích bojích pomoci zkušený, brzy čtyřiatřicetiletý obránce Jason Marshall. V sobotu podepsal s klubem smlouvu nejdříve do konce základní části s tím, že by klubu vypomohl i v play-off. "Od zítra už s námi bude trénovat," přiblížil pro www.hcplzen.cz ředitel klubu JUDr. Tomáš Král. "Hledali jsme kvalitního beka a Pavel Trnka, který s Marshallem hrál v Anaheimu, nám jej doporučil." Marshall působí v NHL od roku 1995, kdy jej získal Anaheim a kde byl v letech 1997-2001 spolhráčem právě Pavla Trnky. Další dva a půl roku hrál v Minnesotě, odkud v poslední sezóně přešel do San Jose. V létě pak podepsal smlouvu s New York Rangers.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
DIOSS NÝŘANY a.s. je českou akciovou společností. Je nás cca 550 zaměstnanců a náš obrat 600 mil. Kč. Řídíme se heslem: „Myšlenky a technologie ve Vašich službách“