• Image K F
  • Před 21 roky
  • Krimi

Plzeňačka si půjčovala a kradla mobily

Dva mobilní telefony si pomocí jednoduchého triku přivlastnila dvacetiletá dívka z Plzně.

obrázek: Plzeňačka si půjčovala a kradla mobily
Dva mobilní telefony si pomocí jednoduchého triku přivlastnila dvacetiletá dívka z Plzně. Dne 24. září kolem půl třetí v noci v plzeňském zábavním podniku ve středu města oslovila třiadvacetiletého Němce a požádala ho, aby jí půjčil mobilní telefon s tím, že si potřebuje nutně zavolat. Jakmile měla telefon v ruce, utekla s ním. Stejnou fintu použila 22. října na dvacetiletého mladíka. Před domem v Kollárově ulici ho požádala o telefon a během několika okamžiků s ním byla pryč. Cena obou přístrojů dohromady byla vyčíslena na sedm tisíc korun. Podle dosud zjištěných skutečností to vypadá, že dívka naplnila skutkovou podstatu trestného činu zpronevěry. Proto si včera z rukou policejního komisaře osobně převzala usnesení o zahájení trestního stíhání. Pokud jí soud uzná vinnou, hrozí jí až dva roky odnětí svobody.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články