Plzeňské Step by Step studio zve na páteční Večer plný stepu

Plzeňské Step by step studio Kamily Borovské slaví už osmé narozeniny a tradičně zve příznivce stepu na vystoupení všech svých členů v Divadle Alfa.

SEO UNIWEB

Večer plný stepu nabídne špičkové choreografie, se kterými plzeňští stepaři soutěžili na mistrovství ČR, Evropy i světa, mimo jiné i vítěznou skladbu z Mistrovství Evropy 2018 v kategorie Adults II snázvem „Like You“. Chybět ale nebudou ani ukázky práce začínajících a mírně pokročilých stepařů, od předškolních dětí po dospělé. Hostem bude členka souboru muzikálu Divadla J. K. Tyla Venuše Zaoralová Dvořáková, která zazpívá píseň „Somewhere“ z West Side Story, a celý večer bude moderovat herec Divadla Alfa Petr Borovský.

„Narozeniny našeho studia slavíme společným vystoupením pro veřejnost už několik let, poprvé však nestačí dva termíny. Odpolední i večerní vystoupení 8. 2. byla velmi rychle vyprodaná, přidali jsme proto ještě termín 17. 2. od 17:00., rovněž v Divadle Alfa, na který zbývají poslední vstupenky,“ zve Kamila Borovská zakladatelka plzeňského Step by Step studia.

Zájem o Večer plný stepu odráží i neustále rostoucí zájem o tento druh tance. Počet členů Step by Step studia se blíží dvěma stům a další přibývají. „Výhodou je, že se stepováním se dá začít v každém věku, máme žáky od 4 do 70 let. Step pomáhá rozvíjet cit pro rytmus a hudbu obecně, ve studiu máme dobrou partu a naše vystoupení můžete vidět při mnoha příležitostech, na plesech, festivalech i dalších akcích v Plzeňském kraji. Hlavně si ale užíváme radost z pohybu,“ vysvětluje Kamila Borovská. Studio Step by Step je také spolupořadatelem Plzeňského festivalu stepu, jehož 6. ročník se bude konat od 16. do 19. května 2019.

Vstupenky na Večer plný stepu v ceně 120 Kč lze zakoupit v pokladně Divadla Alfa na Rokycanské třídě vPlzni.

Další informace najdete na www.stepbystepstudio.cz.

Večer plný stepu

Divadlo Alfa, Rokycanská 7, Plzeň

8. 2. 17:00

8. 2. 19:30

17. 2. 17:00

weby uniweb

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
auto cb covid 19

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb