Plzeňský autosalon AUTO CB rozšířil svou nabídku v kategorii SUV ambiciózním modelem: Nový Renault Austral

Nový Austral pokračuje v ofenzívě, kterou v tomto segmentu zahájily modely Arkana a Mégane E-Tech elektrický, v tradici "vozů pro život", a to s rozhodným moderním přístupem. Cílem přístupu "New Wave" je, aby se značka stala měřítkem v oblasti technologií, čisté energie a služeb.


Novy´ Renault Austral je v souladu se strategicky´m plánem Renaulution. Jeho název, ktery´ evokuje jih a otevřené prostory a slibuje neomezené možnosti, souzní s geny značky.

Novy´ Austral nabízí komfort hodny´ rodinny´ch modelů

Špičkově vybaveny´ a propracovany´ interiér vozu Novy´ Austral nabízí komfort hodny´ rodinny´ch modelů, které se zapsaly do historie značky Renault. Klenotem velkorysé a přívětivé kabiny je obrazovka openR, která kombinuje zobrazování údajů jako je např. navigace či multimédia a integruje to nejlepší ze služeb a aplikací Google. Dvě velké obrazovky s úhlopříčkou 12" a head-up displej s úhlopříčkou 9,3" pokry´vají celkovou plochu téměř 1 000 cm2 a poskytují intuitivní, pohlcující a propojeny´ zážitek z jízdy.

TIP REDAKCE: prohlédněte si nabídku vozů RENAULT v autosalonu AUTO CB PLZEŇ!

Novy´ Austral je na vrcholu modernosti a nabízí 32 jízdních asistentů (ADAS), nastavení multi-sense a 4Control advanced, třetí generaci systému řízení všech kol vyvinutého společností Renault. Jedná se o užitečné, proaktivní a inteligentní technologie, které zvyšují pohodlí, potěšení a bezpečnost cestujících.

  • Nový Renault Austral E-Tech full hybrid* s výkonem 200 k a nejlepší spotřebou ve své kategorii (* viz oficiální prezentace vozu).

  • Obrazovka OpenR s plochou 774 cm2 doplněná head-up displejem s 210 cm2 nabízí inovativní a pohlcující zážitek.

  • Moderní systém 4Control s řízením 4 kol vám zajistí naprostou kontrolu nad vozovkou.

Novy´ Austral se vyrábí v supermoderní továrně ve španělské Palencii a v každé fázi vy´roby podléhá přísny´m kontrolám. Nic není ponecháno náhodě, od vy´běru materiálů až po kontrolu funkčnosti, včetně montáže dílů a lakování. Při návrhu vozidla bylo interními odborníky a skupinou externích spotřebitelů posouzeno téměř tisíc kritérií, takže kvalita a odolnost jsou základem jeho specifikací a požadavků.

"S jedním z nejlepších informačních a zábavních systémů na trhu a nejúčinnějším hybridním motorem na světě umožňuje Novy´ Austral Renaultu obnovit nabídku SUV v segmentu C produktem, ktery´ splňuje jeho ambice a je určen pro srdce evropského trhu." Luca de Meo, generální ředitel společnosti Renault

Auto CB s.r.o.

Adresa: Nepomucká 487/119, 32600 PLZEŇ
Telefon: +420 377 666 611
E-mail: autocb@autocb.cz
Web: www.autocb.cz

Vizovické Trnkobraní 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq