Plzeňští stepaři předvedou své umění v rámci Večera plného stepu

Plzeňské Step by step studio Kamily Borovské slaví už devátý rok od svého založení a při této příležitosti pořádá tradičně Večer plný stepu.


Na něm jeho členové předvedou své umění. Diváci se mohou těšit na špičkové soutěžní choreografie, ověnčené medailemi z loňského mistrovství Evropy, ale i na skladby v podání začínajících či mírně pokročilých stepařů, od nejmladších dětí po dospělé. Hostem bude člen souboru baletu Divadla J. K. Tyla Mischa Hall Alexander a celý večer bude moderovat herec Divadla ALFA Petr Borovský.

„Snažíme se, aby na oslavě narozenin našeho studia bylo k vidění vše, čím se během roku zabýváme. Večer plný stepu pořádáme popáté a letos předvedeme celkem 26 choreografií, naše studio má kolem dvou set členů,“ řekla zakladatelka plzeňského Step by step studia Kamila Borovská.

Zájem o Večer plný stepu je značný, už teď jsou všechny tři termíny téměř vyprodané. Mimo jiné zazní i medailemi ověnčené skladby z Mistrovství Evropy 2019 v Praze– zlatá formace v kategorie Adults II s názvem Mambo nebo sólové vystoupení Matěje Borovského, který jako teprve šestnáctiletý vybojoval v kategorii dospělých bronz. Tito stepaři se zúčastnili i Mistrovství světa 2019 v německé Riese.

Další choreografie Step by step studia mohli během roku 2019 vidět návštěvníci plesů, festivalů a dalších akcí u nás i v německém Regensburgu. Skupina mladých plzeňských stepařů pak sbírala mezinárodní zkušenosti na festivalu v Brazílii, kde se zúčastnili řady workshopů pod vedením světových mistrů. „Večer plný stepu ukáže také část choreografií, které chystáme pro Plzeňský festival stepu. Letos se uskuteční od 7. do 10. května,“ dodala Kamila Borovská.

Vstupenky na Večer plný stepu v ceně 130 Kč lze zakoupit v pokladně Divadla ALFA na Rokycanské třídě v Plzni.

Další informace najdete na www.stepbystepstudio.cz. 

Večer plný stepu

Divadlo ALFA, Rokycanská 7, Plzeň

21. 2. 17:00 a 19:30

23.2. 17:00

Fotogalerie
The Loop Jazz Club

Komentáře

  • Před 4 roky

    Top Situs Poker Online Terpercaya Dan Terbaik 2020

    http://199.192.27.121

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 19.02.2020 17:050 (1)
 
Renault Clio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka