Po zimní přestávce se opět naplno rozběhnou práce ve Vysoké Libyni

V pondělí 4. března by se měly opět naplno rozběhnout práce na opravě silnice I/27 ve Vysoké Libyni a jejím bezprostředním okolí.

Cílená propagace v Plzni

V úseku dlouhém necelé čtyři kilometry už stavební práce probíhaly v průběhu minulého roku. Oproti loňské stavební sezóně nicméně dojde ke změnám v podobě přechodné úpravy provozu. V loňském roce se stavbou projíždělo jedním jízdním pruhem kyvadlově. Letos budou práce na průtahu Vysoké Libyně probíhat za úplné uzavírky hlavního tahu.

Veškerá doprava tak bude od Kralovic vedena po objízdné trase po silnicích II/229, II/227 a I/6 přes Kožlany, Rakovník, Kněževes a Hořovičky.

Po dokončení opravy, které je plánované na druhou polovinu července bude na území Libyně nový zpomalovací ostrůvek na vjezdu do obce ve směru od Jesenice, upravené autobusové zastávky, nové chodníky, nástupiště, parkovací stání a místo pro přecházení včetně ochranného ostrůvku. Dále bude realizována přeložka a oprava vodovodu a provedena bude nová dešťová kanalizace a veřejné osvětlení. Komunikace pak projde v podstatě kompletní rekonstrukcí. 

Pro Ředitelství silnic a dálnic provádí stavební úpravy společnost BERGER BOHEMIA a.s. za cenu 68 mil. Kč bez DPH.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka