Poctivý nálezce odevzdal peněženku, našel ji na náměstí Generála Píky

S peněženkou plnou finanční hotovosti zavítal v pondělí pozdě odpoledne poctivý nálezce na služebnu v Plzni na Slovanech. Strážníkovi oznámil, že ji před pár minutami našel na ulici, když vystupoval z auta na náměstí Generála Píky.

obrázek: Poctivý nálezce odevzdal peněženku, našel ji na náměstí Generála Píky

Uvnitř kromě osobních dokladů byly více než dva tisíce korun. Strážník po převzetí pečlivě nález zadokumentoval. Zanedlouho poté s dobrou zprávou kontaktoval majitele peněženky, aby si ji na služebně vyzvedl.

Za odevzdání nálezu patří poctivému nálezci velké poděkování, díky jeho příkladnému přístupu se vlastník mohl radovat z navrácené peněženky.

ilustrační foto

05.12.2023

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články