Pod Košutkou ničili zaparkovaná auta. Poznáte je?

Dosud neznámí vandalové poničili dvě zaparkovaná vozidla. Pomozte policistům vypátrat pachatele.


Policisté z obvodního oddělení Plzeň Vinice zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. Dosud neznámí pachatelé v pátek, 15. května 2020, hodinu před půlnocí poškodili dvě zaparkovaná vozidla. Vozidlu značky Škoda Fabia ukopli zpětné zrcátko a poškodili přední nárazník. Druhému vozidlu značky Daewoo také poškodili zpětné zrcátko a promáčkli střechu. Celková škoda přesáhla částku 20 tisíc korun. Policisté na místě činu zajistili veškeré stopy, pořídili fotodokumentaci a v současné době prověřují několik kamerových záznamů. Po pachatelích intenzivně pátrají.

Jednalo se o skupinu asi 15-ti osob, kdy osoby byly s největší pravděpodobností pod vlivem alkoholu. Policisté žádají o spolupráci případné svědky události, kteří by mohli ve věci podat informace, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158 a přispěli tak k řádnému objasnění věci. 

Vandalové procházeli dne 15. května 2020 mezi desátou a jedenáctou hodinou večer ulicí Pod Košutkou, kde poškodili výše uvedená vozidla.

foto: pčr

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 20.05.2020 07:050 +
 
Renault Clio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka