Policisté hledají řidiče a svědky

Nezjištěný řidič s vozidlem zachytil přípojným vozidlem o předjížděného cyklistu, který utrpěl zranění. Řidič ujel a žádáme svědky o záznam z kamer

Jarní servisní akce AUTO CB

V sobotu 4. července 2020 po komunikaci III. třídy číslo 16910, jel nezjištěný řidič s osobním vozidlem pravděpodobně tmavě zelené barvy s přípojným vozidlem, ve směru od obce Srní na Čeňkova Pila.

V 17.25 hodin, na volném úseku komunikace, po projetí pravotočivé zatáčky začal předjíždět cyklistu, který jel ve stejném směru při pravém okraji komunikace. Řidič při zařazování vozidla před předjížděného cyklistu, pravým blatníkem přípojného vozidla zachytil o levou nohu cyklisty a následně došlo k jeho pádu na komunikaci.

Dosud nezjištěný řidič po dopravní nehodě pokračoval v jízdě. Cyklista utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice k ošetření.

Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech žádají řidiče, kteří projížděli daným úsekem a měli ve vozidle v činnosti záznamové zařízení, zda nemají k dispozici záznam o průjezdu vozidla kolem 17.25 hodin  na uvedené komunikaci.

Zároveň žádáme řidiče vozidla osobního vozidla, aby se přihlásil policistům.

Informace sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
čt 09.07.2020 06:020 +
 
Jarní servisní akce

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka