Policisté po 5 měsících pachatele lapili

Pět měsíců pracovali plzeňští kriminalisté na případu, který byl kvalifikován jako trestný čin krádeže. Výsledkem bylo zahájení trestního stíhání čtyřiačtyřicetiletého muže ..

obrázek: Policisté po 5 měsících pachatele lapili
Pět měsíců pracovali plzeňští kriminalisté na případu, který byl kvalifikován jako trestný čin krádeže. Výsledkem bylo zahájení trestního stíhání čtyřiačtyřicetiletého muže z Prachaticka.
Policisté vypátrali, že se pravděpodobně spolu s dalšími dvěma spolupachateli vloupali do zahradního baru na terase restaurace v Plzni na Lochotíně. Patrně vypáčili dřevěnou okenici baru, vnikli dovnitř a odcizili tiskárnu s příslušenstvím, kávovar, cigarety, dvě láhve alkoholu a kávu. Majitelka spolu s policisty odhadla škodu na více než 57 tisíc korun. Čtyřiačtyřicetiletý muž si z rukou policejního komisaře převzal usnesení o zahájení trestního stíhání osobně.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články