Ve středu proběhla na území města Plzně dopravně bezpečností akce, do které byli zapojeni policisté z oddělení dopravního inspektorátu. Zhruba jedna desítka policistů mezi osmou a jedenáctou a poté mezi dvanáctou a patnáctou hodinou zkontrolovala bezmála 150 vozidel.