Policisté se ptají: Neviděli jste nehodu v centru Plzně?

Policie České republiky hledá svědky dopravní nehody. Došlo k ní 19. května 2010 ve 14:45 hodin na plzeňské křižovatce ul. Sady Pětatřicátníků x Palackého nám. x Solní. Střetla se zde dvě osobní vozidla. Policisté žádají případné svědky události, aby se osobně přihlásili na oddělení dopravních n...

obrázek: Policisté se ptají: Neviděli jste nehodu v centru Plzně?
Policie České republiky hledá svědky dopravní nehody. Došlo k ní 19. května 2010 ve 14:45 hodin na plzeňské křižovatce ul. Sady Pětatřicátníků x Palackého nám. x Solní. Střetla se zde dvě osobní vozidla.
Policisté žádají případné svědky události, aby se osobně přihlásili na oddělení dopravních nehod Dopravního inspektorátu Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20 nebo telefonicky na čísle 974 325 256 nebo na linku 158. Policisté všem občanům děkují za pomoc.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články