Policisté se v Plzni chystají na sobotní hokej i fotbal

V sobotu 13. dubna se budou konat dvě sportovní utkání. Jak fotbalové utkání mezi kluby FC Viktoria Plzeň a FC Baník Ostrava, tak hokejové mezi HC Škoda Plzeň a HC Oceláři Třinec.

SEO UNIWEB

Před, při i po samotném skončení utkání budou policisté dohlížet na veřejný pořádek a bezpečnost v dopravě. 

Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje připravilo na 13. dubna 2019 bezpečnostní opatření k zajištění klidu a veřejného pořádku a policisté budou spolupracovat i s Městskou policií Plzeň a bezpečnostní agenturou. V pohotovosti budou již od ranních hodin policisté z řad policie pořádkové, cizinecké, dopravní i kriminální služby. Ti budou dohlížet na dodržování veřejného pořádku a bezpečnosti nejen v bezprostředním okolí fotbalového stadionu, ale budou monitorovat i příjezdové cesty do Plzně, zejména vlakové nádraží. Do policejního opatření budou nasazeni i členové antikonfliktního týmu a v terénu budou i psovodi se služebními psy a kolegové z oddělení služební hipologie Krajského ředitelství hlavního města Prahy. Opatření se zúčastní kromě naší pořádkové jednotky i kolegové z pořádkové jednotky Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje. "Před zápasy, v jejich průběhu i po skončení budeme průběžně shromažďovat a vyhodnocovat aktuální informace i pomocí mobilního monitorovacího centra," říká mluvčí Hana Kroftová.

Z důvodu zachování bezproblémové dopravní situace žádají policisté všechny, kteří přijedou na utkání, aby dbali pokynů policistů a se svými vozy parkovali na vyznačených místech. Vzhledem k tomu, že parkovací dům Na Rychtářce bude v den utkání určitě brzy zaplněn, raději by si fanoušci měli zajistit parkování na jiném místě. Parkování také nebude možné na Denisovo nábřeží v Plzni a v ulici Dřevěná. Doporučujeme tedy zaparkovat vozidla na okrajových částech Plzně a do centra se dopravit městskou hromadnou dopravou.


weby uniweb

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Launch Octavia auto cb

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb