Policisté v Plzni se zaměřili na chodce

Včera probíhala na území města Plzně dopravně bezpečnostní akce. Policisté se zaměřili především na chování chodců v silničním provozu a chování řidičů vůči chodcům. Kromě toho také kontrolovali rychlost jízdy, technický stav vozidel a pátrali i po hledaných osobách a odcizených vozidlech. Během čty...

obrázek: Policisté v Plzni se zaměřili na chodce
Včera probíhala na území města Plzně dopravně bezpečnostní akce. Policisté se zaměřili především na chování chodců v silničním provozu a chování řidičů vůči chodcům. Kromě toho také kontrolovali rychlost jízdy, technický stav vozidel a pátrali i po hledaných osobách a odcizených vozidlech. Během čtyř hodin odhalili 50 přestupků. Ve 39 případech chodci přecházeli na červenou nebo mimo vyznačený přechod a dostali za to blokovou pokutu. Pět řidičů nepoužilo bezpečnostní pásy a dva motoristi telefonovali za jízdy. Policisté uložili i jednu blokovou pokutu za nedodržení stanovené rychlosti a jednu za nesprávné parkování.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články