Policistům padl tachovský zloděj rovnou do rány

Muž jeden den v prodejně odcizil parfémy, druhý den se do obchodu vrátil právě v době, kdy policisté prováděli šetření v souvislosti s jeho nezákonným jednáním. Rovnou jej proto odvezli na služebnu.

potisk adapt print

Ve střetu, tj. 27. července, přijali tachovští policisté oznámení o krádeži pěti parfémů, které neznámý pachatel odcizil v jedné tachovské prodejně, kdy jej při nezákonném jednání zachytil kamerový systém. Policisté proto přijeli na místo, kdy v průběhu prováděného šetření oznamovatelka policisty upozornila na to, že se muž, který parfémy předchozího dne odcizil, právě vrátil do obchodu. Policisté jej proto zadrželi a zjistili, že se jedná o 30letého muže, který se k odcizení parfémů také doznal. Následně se ukázalo, že dotyčný navštívil ještě další dva obchody v Tachově, ve kterých také kradl. V jednom případě si odnesl 4 elektrické zubní kartáčky v hodnotě přes 3 000 korun, ve druhém vzal 5 lahví alkoholu v hodnotě za bez mála 2 000 korun. Navíc policisté zjistili, že se takového jednání dopustil, ačkoliv byl za stejnou trestnou činnost v posledních třech letech odsouzen k podmíněnému trestu.

Ještě ten den mu proto sdělili podezření ze spáchání pokračujícího přečinu krádeže a ve věci vedou zkrácené přípravné řízení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Clarinet Factory

Hlavní zprávy

 

NetConcert Monica Mancini
uniweb weby