Dnes kolem 15. hodiny odpoledne odjíždí zbirožská 6. polní nemocnice do Afghánistánu. Jedná se o předvoj hlavní části nemocnice o síle 30 vojáků.
Dnes kolem 15. hodiny odpoledne odjíždí zbirožská 6. polní nemocnice do Afghánistánu. Jedná se o předvoj hlavní části nemocnice o síle 30 vojáků. Nemocnice bude součástí jednoétek ISAF. V Afghánistánu už nyní pracuje pět českých vojáků.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Městský obvod Plzeň 1 se nachází na severu Plzně a patří k největším obvodům města. Zahrnuje části jako Bolevec, Lochotín, Vinice, Roudná nebo Košutka. Tato oblast je známá svou bohatou zelení, příměstskou rekreací u boleveckých rybníků i kvalitní občanskou vybaveností. Obvod Plzeň 1 nabízí příjemné bydlení, rozvíjející se infrastrukturu a dobré spojení do centra města.