K ohlášenému požáru osobního automobilu Fiat Tempra na nájezdu na dálnici D5 v Ejpovicích vyjížděli včera profesionálové z Rokycan a Plzně.
K ohlášenému požáru osobního automobilu Fiat Tempra na nájezdu na dálnici D5 v Ejpovicích vyjížděli včera profesionálové z Rokycan a Plzně. Hasiči na místě zjistili, že se nejedná o požár, ale pouze o technickou závadu na vozidle, patrně přehřátí motoru.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Naše pobočka se hned od začátku své existence v Plzni zařadila mezi jednu z nějvětších továren nejen v Plzeňském kraji, mnohokrát obsadila přední příčky nejvýznamějších exportérů v České republice a je i jedním z největších zaměstnavatelů. Každý den z naší továrny odjíždí k zákazníkům z více než 30 zemí vysoce kvalitní výrobky, jako jsou televizory OLED, LED a LCD Viera a také přehrávače a rekordéry s HDD.