Prázdninová štafeta 2018 – letos rozhodne štěstí při losování

Již 15. ročník soutěžního putování po turistických zajímavostech Plzeňského kraje - Prázdninová štafeta 2018 je připraven pro milovníky turistiky.

Prodej hovězího masa od farmáře

Letos se bude soutěžit o rodinný zájezd od cestovní kanceláře BUSTOUR FOLTÝNOVÁ a spousty dalších hodnotných cen. V tomto ročníku štafeta poprvé ve své historii opustí Plzeňský kraj a překročí státní hranici s Německem. Zavede účastníky do příhraničního historického parku v Bärnau nedaleko Tachova.

Letošní ročník je opět v elektronické podobě a podstatně se zjednodušila pravidla celé soutěže. Stačí se registrovat a vybrat si z nabídky 50 ti cílů z celého Plzeňského kraje. Podmínkou pro zařazení do slosování o nejlepší ceny je navštívit minimálně 25 cílů z určené nabídky. Stačí se vyfotit u vybraného turistického cíle a zaslat fotografii do webové aplikace. Soutěž startuje 1. července 2018.

Letošní ročník nabídne účastníkům 26 nových turistických cílů, více soutěžních cen a organizátoři věří, že i více zábavy. Vyrazit mohou například na Šumavu, kde v Hojsově Stráži  uvidí jedinečný Šumavský orloj nebo objeví nedaleko Srní Hauswaldskou kapli se zázračnou studánkou. Další  zajímavou zastávkou na Šumavě může být kaplička Panny Marie u Keplí, která stojí při cestě na Javornou. V Klatovech mohou pak navštívit zrekonstruované katakomby, Černou věž, Pavilon skla PASK (na snímku) nebo barokní lékárnu u Bílého jednorožce.

„Podporujeme sdílení volného času a zážitků dětí s rodiči. Zároveň je Prázdninová štafeta také pro všechny příležitost poznat kulturní památky a zajímavá zákoutí Plzeňského kraje a vyhrát hodnotné ceny,“ uvedla náměstkyně hejtmana Ivana Bartošová.

Vyhlášení a předání hlavních cen (pro prvních deset výherců) se uskuteční na Mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2018 v hale TJ Lokomotiva Plzeň, který se koná v termínu 20. až 22. září 2018.

Kromě rodinného zájezdu se soutěží o vyhlídkový let nad Plzeňskem od firmy TOMair, poukázky na sportovní zboží v hodnotě 1000 Kč od firmy Liman SPORT.cz a Hepos Plzeň, stavebnice LEGO v hodnotě 1000 Kč a 500 Kč od OPTIK STUDIA Josef Švarc, sportovní batohy a drobné reklamní dárky od Plzeňského kraje, trička s logem štafety, speciální komentovanou prohlídku od ZOO Plzeň a knihy nebo deskové hry od SVČ Radovánek.

Vše potřebné najdou soutěžící na webových stránkách http://stafeta.plzensky-kraj.cz.Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČEZ - Čistá energie zítřka

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby