Na nezájem regionálních sdělovacích prostředků si nemohou stěžovat dva mladí chlapci, kteří nazí přeběhli náměstí Republiky.
Dva "naháči", kteří se postarali na náměstí Republiky o rozruch, byli policejním vyšetřovatelem obviněni z tresného činu výtržnictví. Muži ve věku 23 a 26 let z okresu Plzeň-jih, kteří absolvovali "běh "5. března, vyrazili ze zaparkovaného automobilu. V adamově rouše pak přeběhli náměstí od kostela svatého Bartoloměje směrem k hotelu Central, tam se otočili a běželi zpátky. Na sobě měli pouze ponožky a boty. Na náměstí bylo tehdy pouze asi deset lidí.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Pořádáme výstavy či kulturní pořady. Provozujeme expozice českého výtvarného umění od středověku až po současnost. Sbírky také rozšiřujeme o regionální autory a dále o novou oblast architektury. Také organizujeme různé kulturní a společenské akce.