Z polí v Plzeňském kraji se na zimu myši stáhly do kravínů a skladů s obilím. Tady likvidují úrodu. Hlodavci se přemnožili kvůli loňské mírné zimě. Teď se z často podmáčených polí přestěhovali do sýpek. Zemědělci mají proto problémy, myši jim žerou obilí. Nezbývá než proti nim bojovat. Agročas Č...