Přeštice nabízejí bezplatné poradenství kvůli koronaviru

Město Přeštice ve spolupráci s advokátní kanceláří města Ungr, Knaizl & spol., s.r.o. se rozhodlo pomoci občanům města a podnikatelům se sídlem na území Přeštic.


Nabízí jim možnost využít bezplatného právního poradenství při řešení problémů vyvolaných panující pandemií koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na území České republiky.

„Rozhodli jsme se vyjít vstříc občanům, kteří se potýkají s problémy vyvolanými pandemií koronaviru, ať už se týkají pracovní, občanské, rodinné, podnikatelské či obchodní povahy. Právní poradenství se uskuteční ve dnech 30. dubna a 7. května vždy mezi 9.00 a 12.40. Zájemci se mohou registrovat na telefonním čísle 379 304 444 nejpozději do 12.00 hodin dne 6.5.2020. Těmto zájemcům bude v rámci nabídnutých termínů přidělen konkrétní časový úsek 20 minut, ve kterém se právní porada uskuteční,“ říká starosta města Přeštice Karel Naxera (TOP 09).

Zájemce s sebou přinese veškeré podklady, které má za to, že se jeho záležitosti mohou týkat (např. smlouvy, rozhodnutí atp.). Porada není určena k sepisování smluv, podání, žádostí a podobných úkonů. Poradenství bude probíhat za zvýšených hygienických podmínek odpovídajícím platným nařízením.
 


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Velikáni filmové hudby Vol. II

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby