Primátor poděkoval policii za dopadení pachatele znásilnění v Lobzích

Primátor města Plzně Roman Zarzycký a radní pro oblast bezpečnosti Jiří Winkelhöfer v pondělí poděkovali Policii ČR za výbornou práci při zjištění a zadržení pachatele nedávného plzeňského případu znásilnění a pokusu o vraždu mladistvé dívky.


K němu došlo 9. srpna v Plzni-Lobzích. Na svolané schůzce s krajským ředitelem Policie ČR, ředitelem městského ředitelství Policie ČR pro Plzeň-město a velitelem Městské policie Plzeň zhodnotili dosavadní postup a vývoj událostí, které případ vyvolal. Vedení města bylo ujištěno, že je situace pod kontrolou. Přítomní se shodli na tom, aby vedení města dál pokračovalo ve výzvách směrem k veřejnosti na zdržení se jakýchkoliv projevů nenávisti a násilí a dál apelovali na zklidnění situace.

Schůzky se zúčastnili primátor Roman Zarzycký, radní Jiří Winkelhöfer, krajský ředitel Policie ČR Petr Macháček, ředitel městského ředitelství Policie ČR Karel Machulda, velitel plzeňských strážníků Petr Nováček, vedoucí Odboru bezpečnosti, prevence kriminality a krizového řízení Magistrátu města Plzně Aleš Průša a vedoucí kanceláře primátora Stanislava Černá.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka