Příští týden budou odtajněni mladí Sportovci Plzně

Mimořádná opatření přijatá s koronavirem letos neumožnila uspořádání vyhlášení Sportovce Plzně 2019 v kategoriích žactva a dorostu v obvyklé podobě.

weby na míru UNIWEB

Akci tradičně připravuje Nadace sportující mládeže pod záštitou primátora města Plzně. K vyhlášení výsledků ankety dojde ve středu 24. 6. 2020. 

Díky částečnému rozvolnění některých opatření souvisejících s pandemií COVID-19 bude vyhlášení výsledků spojené s přijetím oceněných sportovců zástupci vedení města Plzně, jmenovitě primátorem panem Martinem Baxou a 1. náměstkem primátora panem Romanem Zarzyckým.

Slavnostní přijetí se uskuteční ve středu 24. 6. 2020 v obřadní síni plzeňské radnice za dodržení nezbytných hygienických a bezpečnostních pravidel. Z těchto důvodů bude akce rozdělena na dvě části. V první z nich (od 15:00 hod.) dojde k ocenění jednotlivců a trenérů (Trenér roku mládeže 2019, trenéři za dlouholetou obětavou práci s mládeží), v druhé části (od 15:30 hod.) přijdou na řadu družstva.

V obřadní síni plzeňské radnice bude oceněno celkem dvacet jednotlivců a deset družstev v pěti hlavních kategoriích: jednotlivci v kategoriích mladšího žactva, staršího žactva a dorostu, družstva žactva a dorostu. Posedmé bude udělena také Cena rektora Západočeské univerzity v Plzni. Ta je určena pro sportovce v kategorii dorostu, který dokázal nejlépe skloubit sport a studium. K jejímu předání dojde na půdě Západočeské univerzity. 

„Dlouhodobě podporuji cílenou sportovní přípravu dětí a mládeže. Jsem velmi rád, že ti nejlepší z města Plzně se mohou potkat s nejlepšími kolegy napříč sportovními disciplínami a zabojovat o titul Sportovce roku. Věřím, že to aktérům dodá motivaci, rozšíří obzory a přinese nová přátelství,“ uvedl při příležitosti vyhlášení Sportovce Plzně v kategoriích žactva a dorostu 1. náměstek primátora Roman Zarzycký.

Profily všech nominovaných jednotlivců i družstev byly k vidění na výstavě, která v březnu proběhla v mázhauzu radnice. Zároveň jsou jejich vizitky dostupné na internetových stránkách www.sportovecplzne.cz.

SEO konzultant

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
AutoCB - Renault Clio (Renault bez čekání)

Hlavní zprávy

 

AutoCB - Renault Arkana E-Tech (Renault bez čekání)
uniweb weby