Přítelkyni sebral auto a kartu, pak ji znásilnil

Policisté z oddělení obecné kriminality přijali v sobotu 12. června letošního roku oznámení o možném případu znásilnění, neoprávněném užívání vozidla i použití cizí platební karty.

weby uniweb

Třiatřicetiletý muž ze Klatovska s poškozenou pobýval ve společném obydlí v obci na Kašperskohorsku. V pátek 11. června letošního roku se ve večerních hodinách zmocnil vozidla, jehož vlastníkem je společnost a bylo svěřeno do užívání poškozené. S vozidlem odjel a pomocí platební karty poškozené vybral z bankomatu finanční hotovost.

Následující den v ranních hodinách po slovní neshodě fyzicky napadl poškozenou a donutil ji k pohlavnímu styku. Další slovní i fyzické útoky pokračovaly během dopoledních hodin. Žena byla se zraněním ošetřena ve zdravotnickém zařízení.

Policisté muže ze společného obydlí vykázali na dobu deseti dnů.

Policisté muže zadrželi před čtrnáctou hodinou, převezli jej na policejní oddělení, a poté do policejní cely. Následující den byl muž po provedení úkonů propuštěn.

Muž od komisaře převzal usnesení o zahájení trestního stíhání ze spáchání zločinu znásilnění, přečinu neoprávněné užívání cizí věci a přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Loop Jazz CLub

Hlavní zprávy

 

čez zprávy CEZ pomahej pohybem
uniweb weby