Příznivci stolního tenisu, vyberte v Plzni místo pro hraní!

Plzeňský centrální obvod zakoupil pět venkovních betonových stolů na stolní tenis a má v plánu je umístit k dětským hřištím.

weby na míru UNIWEB

Vždy dva stoly by měly stát na Borech a Skvrňanech, jeden by pak sportovcům měl sloužit v centru, pracovně zatím zřejmě ve Štruncových sadech.

„Ping pong je jedním ze sportů, který je oblíbený, ale i trochu prostorově náročný, přeci jen doma si stůl do obýváku nedáte a před panelákem se vlivem počasí může poškodit. Proto nyní umístíme prvních pět betonových stolů, které by měly všechny vlivy vydržet a kdykoliv být připraveny ke hře“, informuje David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Vzhledem k tomu, že v první fázi bylo pořízeno pouze pět stolů a Městský obvod Plzeň 3 spravuje přes 90 dětských hřišť, kdy ne všechna jsou k umístění stolů na stolní tenis vhodná, byla vytipována níže uvedená místa, kde by nový inventář mohl stát. V níže uvedené anketě tedy můžete svým hlasem rozhodnout, zda právě ve Vašem sousedství si stolní tenis na novém stole budete moci zahrát.

Anketní otázka je jednoduchá: Vytipovali jsme pro Vás pět míst na Borech a Skvrňanech a je na Vás, která si vyberete. Pokud by Vás napadlo vhodnější místo k umístění stolu, neváhejte nám to napsat, mohlo nám některé místo uniknout. Jde o tato místa:

Bory:
Heyrovského ul. – místo u workoutové sestavy a víceúčelového hřiště
Čermákova ul. – místo mezi dětským hřištěm a workoutovou sestavou
Skupova ul. – mezi OC Luna a ZŠ „Růžovka“
Adélova ul. – za Transfuzní stanicí FN Plzeň

Skvrňany:
ul. Na Okraji – víceúčelové hřiště poblíž domu č. 39
Vejprnická ul. – u dětského hřiště Rákosníček
ul. K. Steinera – bývalá MŠ, nyní služebna MP Plzeň
ul. T. Brzkové – konečná stanice tramvaje č. 2 u workoutové sestavy
Vojanova 27 – plocha u víceúčelového hřiště

Své návrhy posílejte nejpozději do 15. srpna na adresu Bc. Marta Korecká, DiS., Úřad městského obvodu Plzeň 3, Odbor dopravy a životního prostředí, sady Pětatřicátníků 7, 9, 305 83 Plzeň nebo na emailovou adresu Korecka@plzen.eu.

„Nechceme stoly umístit tam, kde o ně nebude zájem, a tak se ptáme občanů, kde by pro ně bylo nejvhodnější stoly postavit. Pěvně věřím, že nám naši sportující spoluobčané pomohou vybrat ta nejlepší místa, za což jim předem moc děkuji a v případě, že si stoly získají oblibu, ještě nějaké přikoupíme“, dodává David Procházka.
 

výkup škodovek auto cb

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
auto cb zima 2021

Hlavní zprávy

 

Loop jazz SIDE B
uniweb weby