Z Prahy do Plzně jel 18.září expresním vlakem 41letý muž z Prahy. Po vystoupení z vlaku na Hlavním nádraží Českých drah v Plzni si uvědomil, že v kupé zapomněl svoji vestu.
Z Prahy do Plzně jel 18.září expresním vlakem 41letý muž z Prahy. Po vystoupení z vlaku na Hlavním nádraží Českých drah v Plzni si uvědomil, že v kupé zapomněl svoji vestu, ve které měl mobilní telefon a peněženku s osobními doklady a částkou 1100 korun. Okamžitě se vrátil do vlakové soupravy a vyhledal kupé, ve kterém cestoval. Vestu ale nenašel a tak se ještě zkusil zeptat průvodčího, jestli jeho věci sám nenašel a nebo mu je nějaký poctivý nálezce nepředal. Neuspěl a tak se obrátil na policejní oddělení. Plzeňští policisté zjistili při pátrání po nepoctivém nálezci zajímavé skutečnosti. Došlápli si také na 47letého průvodčího Českých drah, který bydlí v Mladé Boleslavi a zjistili, že za ztrátou vesty stojí právě on. Průvodčí před majitelem zatajil nález a přisvojil si tak cizí věc. Kromě toho, že porušil vnitřní předpisy Českých drah, je teď také podezřelý ze spáchání trestného činu zatajení věci.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.