Radim Řezník podepsal Viktorce ještě na rok

11 sezon, 5 mistrovských titulů, tři účasti ve skupině Ligy mistrů a 5 v Evropské lize. To vše zvládl třiatřicetiletý Radim Řezník ve viktoriánském dresu. A ještě tím zdaleka nekončí!

weby uniweb

Dlouholetý plzeňský hráč Radim Řezník zůstává i nadále členem červenomodré rodiny. Smlouvu s Viktorií Plzeň prodloužil do roku 2023.

Krajní obránce Radim Řezník zůstane viktoriánem! Hráč s číslem 14 prodloužil smlouvu s klubem o další rok.

„Radim Řezník byl během mistrovské sezony výraznou osobností našeho týmu a svými výkony si řekl o to, aby pokračoval ve viktoriánském dresu i v nadcházejícím ročníku. Zkušenostmi a přístupem může být i důležitým mentorem pro mladší hráče,“ uvedl generální ředitel klubu Adolf Šádek.

„Na prodloužení smlouvy měly zájem obě strany a jsem rád, že naše domluva byla velmi rychlá a jasná. Nyní si Radim, stejně jako ostatní spoluhráči,zaslouží dovolenou a těším se na něj na startu přípravy,“ dodal Adolf Šádek.

„Máme za sebou fantastickou sezonu, ve které jsme dosáhli neskutečného úspěchu. Strašně moc si tohoto titulu vážím, a zároveň mám obrovskou chuť a motivaci pro další sezonu. Mým snem a cílem je, abychom si opět v Plzni zahráli základní skupinu evropských pohárů, samozřejmě nejradši Ligu mistrů,“ okomentoval podpis nové smlouvy zkušený obránce.

Radim Řezník přišel do Plzně v sezoně 2011/2012 a s týmem získal pět mistrovských titulů. Ve viktoriánském dresu odehrál 211 z celkových 315 ligových duelů, dohromady za Plzeň vyběhnul do 296 soutěžních duelů a vstřelil 15 gólů. Na kontě má „Řízek“ také 3 reprezentační starty. V této sezoně odehrál 28 soutěžních utkání a vstřelil čtyři branky.

„Zůstat ve Viktorce pro mě byla jasná priorita. Jsem rád, že jsme se na všem domuvili. Teď si s rodinou užijeme dovolenou a těším se, až kluky zase uvidím na začátku přípravy," dodal pilíř obranných řad plzeňské Viktorie.

K přestupu se vyjádřil také Viktor Kolář z jeho zastupující agentury Sport Invest. „Radim má za sebou fantastickou sezonu. Ve skvěle šlapajícím týmu Viktorie naplno uplatnil své zkušenosti i fotbalové kvality a při plzeňské cestě za titulem se řadil k leaderům na hřišti i v kabině. Ke klubu má výjimečný vztah a jsem rád, že velký zájem o pokračování spolupráce byl z obou stran,“ sdělil hráčův agent.

NetConcert Angelique Kidjo

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Slavné sborové scény

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby