K dopravní nehodě osobních automobilů Peugeot 206 a Fiat Ducato u obce Kostelec vyjížděli dnes po šesté hodině ranní profesionální hasiči ze Stříbra.
K dopravní nehodě osobních automobilů Peugeot 206 a Fiat Ducato u obce Kostelec vyjížděli dnes po šesté hodině ranní profesionální hasiči ze Stříbra. Následkem nehody skončilo jedno vozidlo mimo komunikaci. Zdravotnická záchranná služba ošetřila jednu zraněnou osobu zaklíněnou v jednom z vozidel a hasiči ji poté vyprostili a pomohli s jejím naložením do sanitky. Hasiči dále sorbentem zlikvidovali uniklé provozní kapaliny a po zadokumentování nehody Policií ČR asistovali odtahové službě a uklidili.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Staráme se o vaše oči od roku 1993, tedy více než 32 let. Po celou dobu si zakládáme na tom, abychom vám poskytovali vysoký standard lékařských služeb a současně si zachovali lidský přístup.