Reprezentační ples města bude patřit talentům

Již 16. reprezentační ples města Plzně, který se bude konat 24. ledna 2020 od 20 hodin v Měšťanské besedě, bude věnován talentům.

weby na míru UNIWEB

Od poloviny prosince jsou v prodeji vstupenky na městský ples Plzeň – město talentů v Předprodeji vstupenek na náměstí Republiky 41 a na  www.plzenskavstupenka.cz.

Malý sál Měšťanské besedy v letošním roce nabídne úspěšnou místní revivalovou kapelu Pilsen QUEEN Tribute band. Skupina odehrála stovky koncertů v Čechách, na Slovensku, Rakousku, Švýcarsku nebo v Německu. Kapelu tvoří zkušení muzikanti mající za sebou stovky vystoupení v kapelách různého žánru – Pavel Vlach, Filip Nováček, Michal Rajtmajer, Roman Škala, Martin Petrášek a Radek Vaník.

Repertoár skupiny tvoří skladby, které jsou průřezem téměř celé tvorbou skupiny Queen – od alba Queen 2 až po Made in Heaven má skupina v repertoáru minimálně jednu skladbu z každého řadového alba Queen. Těžištěm vystoupení jsou však oblíbené Hity z alb Greatest hits 1 a 2. Vstupenky do Malého sálu stojí 250 korun.

O slavnostní zahájení se ve Velkém sále postarají tanečníci v choreografii Petry Procházka Parvoničové, k tanci bude hrát BOOM!BAND Jiřího Dvořáka. Plzeňské rodáky Karla Gotta a Jiřího Suchého připomene ve svém repertoáru Martin Chodúr. Sport zastoupí  Pilsen Cheerleaders.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
3. Koncert ČNSO

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
uniweb weby