Reprezentační ples města bude patřit talentům

Již 16. reprezentační ples města Plzně, který se bude konat 24. ledna 2020 od 20 hodin v Měšťanské besedě, bude věnován talentům.

Cílená propagace v Plzni

Od poloviny prosince jsou v prodeji vstupenky na městský ples Plzeň – město talentů v Předprodeji vstupenek na náměstí Republiky 41 a na  www.plzenskavstupenka.cz.

Malý sál Měšťanské besedy v letošním roce nabídne úspěšnou místní revivalovou kapelu Pilsen QUEEN Tribute band. Skupina odehrála stovky koncertů v Čechách, na Slovensku, Rakousku, Švýcarsku nebo v Německu. Kapelu tvoří zkušení muzikanti mající za sebou stovky vystoupení v kapelách různého žánru – Pavel Vlach, Filip Nováček, Michal Rajtmajer, Roman Škala, Martin Petrášek a Radek Vaník.

Repertoár skupiny tvoří skladby, které jsou průřezem téměř celé tvorbou skupiny Queen – od alba Queen 2 až po Made in Heaven má skupina v repertoáru minimálně jednu skladbu z každého řadového alba Queen. Těžištěm vystoupení jsou však oblíbené Hity z alb Greatest hits 1 a 2. Vstupenky do Malého sálu stojí 250 korun.

O slavnostní zahájení se ve Velkém sále postarají tanečníci v choreografii Petry Procházka Parvoničové, k tanci bude hrát BOOM!BAND Jiřího Dvořáka. Plzeňské rodáky Karla Gotta a Jiřího Suchého připomene ve svém repertoáru Martin Chodúr. Sport zastoupí  Pilsen Cheerleaders.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka