Řidič dodávky měl v sobě přes tři promile alkoholu

V pátek 8.8. večer si na Klatovské třídě všimla policejní hlídka modré dodávky Ford Transit, jak nejistě kličkuje z jednoho jízdního pruhu do druhého.

obrázek: Řidič dodávky měl v sobě přes tři promile alkoholu
V pátek 8.8. večer si na Klatovské třídě všimla policejní hlídka modré dodávky Ford Transit, jak nejistě kličkuje z jednoho jízdního pruhu do druhého.
Vozidlo proto policisté zastavili a vyzvali řidiče k dechové zkoušce. Ta ukázala, že v řidičově dechu je 3,13 promile alkoholu. Protože motorista tak bezprostředně ohrožoval nejen sebe, ale i zdraví a život jiných osob, vyzvali policisté silně podnapilého muže, aby si zamkl auto a následoval je. To ale devětatřicetiletý Plzeňák odmítl s tím, že se cítí v pořádku, může klidně dojet domů a snažil se znovu nasednout do auta. Strážci zákona proto muže převezli na záchytku k vystřízlivění.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články